Ліцензія на здійснення діяльності кредитної спілки по залученню внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки, видана 23 червня 2016р. Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Розпорядження №1415. Переоформлено згідно розпорядження Нацкомфінпослуг від 26.01.2017 р. №162, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, ті що підлягають ліцензуванню.

Назва ліцензії: На залучення фінансових активів із зобов’язанням щодо наступного їх повернення. Статус ліцензії – чинна.

lic1

 

Ліцензія на здійснення діяльності кредитної спілки з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки. Розпорядження №1416. Переоформлено згідно розпорядження Нацкомфінпослуг від 26.01.2017 р. №163, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, ті що підлягають ліцензуванню.

Назва ліцензії: Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.Статус ліцензії – чинна.

ліцензію на діяльність спілки з надання фінансових кредитів за рахунок залучених коштів, крім внесків (вкладів) членів кредитної спілки на депозитні рахунки